Strada Suites: Piso Alto, Wifi, Aire Acondicionado
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Op een rustige locatie op 5 minuten wandelen vanaf de Catedral de la Sagrada Familia, biedt 2-slaapkamer Strada Suites: Piso Alto, Wifi, Aire Acondicionado Bucaramanga plaats aan maximaal 4 gasten. Naast een bagageopslag biedt het 2-badkamer appartement ook uitzicht op de berg.
De lokale attracties omvatten onder andere het Parque San Pio, op maar 1 km hier vandaan, en het Chicamocha Park ligt vrij dicht bij dit appartement van 70 m². Bovendien ligt Strada Suites: Piso Alto, Wifi, Aire Acondicionado op 10 minuten van het Parque Santander. De accommodatie is in de buurt van het Parque de las Palmas genesteld.
Deze accommodatie biedt gasten een balkon en een kleedruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Dit appartement is uitgerust met een badkamer met een haardroger en handdoeken. Er is ook een douche.
Strada Suites: Piso Alto, Wifi, Aire Acondicionado biedt een complete keuken. Parada para el rincon busstation is op slechts 750 meter van het appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parroquia Nuestra Senora de Las Victorias2,2 km
- Mi Pais Disco Bar3,1 km
- Zaia Travel2,3 km
- Parroquia Cristo Misionero2,8 km
- Cine Colombia Multiplex Cacique2,6 km
- Los Canelos Park2,2 km
- Real De Minas2,7 km
- iglesia de jesucristo de los santos de los ultimos dias2,4 km
- Luchthavens
- Bucaramanga Luchthaven24 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Internet toegang
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- Bagageopslag
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Zithoek
- Kleedruimte
- Terras
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Strada Suites: Piso Alto, Wifi, Aire Acondicionado?
Het Parque Santander en de Catedral de la Sagrada Familia behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Strada Suites: Piso Alto, Wifi, Aire Acondicionado. - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Strada Suites: Piso Alto, Wifi, Aire Acondicionado?
Het duurt 10 minuten lopen om van Strada Suites: Piso Alto, Wifi, Aire Acondicionado naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Strada Suites: Piso Alto, Wifi, Aire Acondicionado?
De prijs van het boeken van Strada Suites: Piso Alto, Wifi, Aire Acondicionado is $98. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in dit appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in dit appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van Strada Suites: Piso Alto, Wifi, Aire Acondicionado?
Strada Suites: Piso Alto, Wifi, Aire Acondicionado bestaat uit 70 vierkante meters.